Shop Forum More Submit  Join Login

You don't need to read it.

Sat Oct 7, 2017, 1:55 PM
anger is gone by AdaKola
A little wip of an redraw. ^^
Chcę tylko powiedzieć, że rysując to byłam wściekła. Like omg.
To dlatego, że mam problemy z ludźmi w szkole, ale nie tylko tam. Nieraz są momenty kiedy osoby które widzę kilka razy w tygodniu oraz nieraz nawet moi przyjaciele nazywają mnie idiotą czy mówią mi, żebym poszła iść się leczyć czy coś w tym stylu. Wszystko to dlatego, że jestem sobą.(zwariowana jak zawsze. ^^) Wiem, że czasem jednak przesadzam, ale naprawdę czy to źle, że próbuję być taka jaka jestem i staram się normalnie kontaktować z osobami, które znam i w przyszłości poznam? To jest czasem nienormalne jak naprawdę się staram, ale widzę, że wszyscy mnie odrzucają i jak najszybciej chcą zakończyć rozmowę... jednak nie rozumiem tego: to po co oni chcą wciąż się ze mną widywać? Czy to tylko dlatego, żeby w jakiś sposób mnie obrazić czy zrobić mi krótką awanturę? Jestem osobą bardzo tolerancyjną i to nie jest tak, że za każdym razem strzelam focha na wszystkich. Zawsze wybaczam nie ważne w jakich okolicznościach. Przez to wszystko... nawet jeśli jestem przy kimś czuję sie naprawdę samotna.W końcu nie mogłam tego znieść. Byłam wkurwiona na maksa ;-; Wszystko powiedziałam o tym przyjaciółce z którą najczęściej piszę i ona też po części jest w to wmieszana. Jak zobaczyłam po godzinie chatowania z nią przez Whatsappa co ona mi odpisała po prostu mnie zatkało. Dosłownie wszystkie moje problemy odeszły(po części). Mam nadzieję, że już tak zostanie. Cały czas staram się myśleć pozytywnie w przyszłość i mam nadzieję, że będzie lepiej, że to co ona powiedziała naprawdę może się stać. Nie chcę robić sobie nie wiadomo jakiej nadziei... wiem, że w życiu zawsze znajdzie się ta jedna mała szansa na zmienienie swojego życia na lepsze.. Nie mówię tutaj o samobójstwach, bo popełnianie czegoś takiego nie sprawi, że ludzie przestaną myśleć w taki sposób jak w tym momencie o tobie myślą. Mam nadzieję, że ludzie w końcu zaczną doceniać innych, bo naprawdę nawet małe słowo potrafi kogoś skrzywdzić; tak jak jest w moim przypadku. W poniedziałek sprawdzę czy rzeczywiście choć trochę się zmieniło na lepsze. Lecz jeśli nie, to oznacza, ze muszę zacząć szukać nowych porzyjaciół.

Chciałam się z wami z tym, podzielić, bo, wiem, że są osoby, które przeżywają/przeżywały to samo.
Gratuluję tym którzy doczytali to do końca.
Bardzo dziękuję i mam nadzieję,... że mnie rozumiecie.
------------------
I want to say that drawing it I was really angry. Like omg.
It is becouse I have problems with people at school but not only there. Sometimes there are moments when people I saw several times a week, and sometimes even my friends call me an idiot or tells me to go to heal myself or something like that. It's all because I am myself. (Crazy as always ^^) I know that sometimes I'm exaggerating, but really, is it wrong to try to be like I am and tries normally contact to the people I know and I'll know in the future? This is sometimes abnormal as I really try to talk, but as I see everyone rejecting me and they want to end the conversation as soon as possible... but then I don't know this: why they want to see me anyway? Is it just to somehow offend me again or do me a short fuss? I'm a very tolerant person and it's not like every time I'm ignoring them. I always forgive people no matter under what circumstances. Through all this... even if I am with someone I feel really lonely. In the end I couldn't stand it. I was pissed off at the max ;-; I said all about this to my friend that is the one I write most often, and she's partly involved in it. As I saw after an hour of chatting with her by Whatsapp what she wrote to me it just plugged me in. Literally all my problems have gone away(partly). I hope it stays that way. All the time I try to think positively about the future and I hope it'll be better and that what she said really could happen. I don't want to make don't know what hope... I know that there always will be one chance to change your life for the better way.. I'm not talking about suicide here, because committing something like this will not change the fact that people will stop thinking as they think about you at this point. I hope people in the end will appreciate others, because really even a small word can hurt someone; as it's the case with me. On Monday I'll see if indeed a little bit has changed for the better. But if it doesn't help, it means I have to start looking for new friends.

I wanted to share it with you, because I know that there are people who are/were experiencing/experienced the same thing as me.
I congratulate those who have read it to the end.
Thank you so much and I hope... that you understand me.
Skin by SimplySilent
I hope that it's not bad.
Add a Comment:
 
:iconneftes:
Neftes Featured By Owner Oct 8, 2017
 (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆ czytaj erisol fanfici a nie słuchaj się ich (ಥل͟ಥ)
Reply
:iconadakola:
AdaKola Featured By Owner Oct 8, 2017  Hobbyist Digital Artist
ehehe ok~ Happy Lenny Emote (Small) 
Reply
:iconbluestarofficials:
BlueStarOfficials Featured By Owner Oct 7, 2017  Hobbyist Artisan Crafter
jeses Adzia ja to w pełni rozumiem bo ak miałam w mojej poprzedniej klasie czyli kazanie mi się iść zabić lub leczyć, groźby, bicie, straszenie wyzywanie przez sytuacje o której wiesz itd.
Ja ci w pełni współczuje i rozumiem jak tylko moge i też te osoby co są takie dla cb nie więdzą jaką fajna koleżanke tracą
Także trzymam kciuki i wierze w to że w Poniedziałek będzie wszytko lepiej

Oraz mam małą spr. bo ja (prawdopodobnie) i Victoria jedziemy na Krakowskiego PonyMeet może będziesz chciała się do nas przyłączyć odbywa się 14 października
Może to by ci także poprawiło chómor

A i rysunek wygląda tak jak każdy twój nie wydaje się jakbyś go rysowałą pod wpływem złości :3
Reply
:iconadakola:
AdaKola Featured By Owner Oct 7, 2017  Hobbyist Digital Artist
dziękuję <3

Spoko zapytam sie mamy~ ^^

heh dzięki :D
Reply
:iconbluestarofficials:
BlueStarOfficials Featured By Owner Oct 7, 2017  Hobbyist Artisan Crafter
<3

supcio (ja będę albo pociągiem albo samochodem więc u mnie pobudka o 6 rano xD)

no prob my friend <3 ^^
Reply
:iconadakola:
AdaKola Featured By Owner Oct 7, 2017  Hobbyist Digital Artist
(woah XD Biedna..)

<33
Reply
:iconbluestarofficials:
BlueStarOfficials Featured By Owner Oct 7, 2017  Hobbyist Artisan Crafter
(xDD pycy pycy to nie problem jak miałam zbiórke o 6:00 zanim wyjechałam na obóz to musiałam wstać o 4:50 xD)
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconadakola: More from AdaKolaMore from DeviantArtDetails

Submitted on
October 7, 2017
Submitted with
Sta.sh Writer
Link
Thumb

Stats

Views
180
Favourites
1 (who?)
Comments
7
×